Home| Tagastamisreeglid

Tagastamisreeglid

Milline on teie tagastuspoliitika?

Kui teile ei meeldi see stiil või sobivus või muudate lihtsalt meelt, tulge meie juurde tagasi. Meil on hea meel otsida teie kviitungit krediit-/deebetkaardiga, mida kasutasite algse ostu sooritamiseks või kasutades teie kontot. Kui me ei suuda teie algset kviitungit otsida, tagastame poekrediidi kujul praeguse müügihinna. Tagastamise või vahetamise eest varumise tasu ei võeta. Jätame endale õiguse piirata või keelata tagastamist või vahetust olenemata kättesaamisest.


*Märkus. Võime koguda teilt teavet, et aidata hallata meie tagastamis-/vahetusprotsessi, aidata kaitsta end pahatahtliku, petliku, pettuse või ebaseadusliku tegevuse eest ning aidata hallata meie suhteid teiega.


Kas saan oma veebist ostetud ostu posti teel vahetada?

Jah, vahetus on saadaval ainult posti teel.


Kas tagastamisel on ajapiirang?

Kui teile see stiil või sobivus ei meeldi või lihtsalt muudate meelt, tulge meiega 30 päeva jooksul tagasi.


Kuidas ja millal mulle raha tagasi makstakse?

Tagasimakseid töödeldakse algsel makseviisil 10 tööpäeva jooksul pärast seda, kui oleme teie tagastuse kätte saanud. Ladu kontrollib tagasisaadetud kaupu raha tagasi saamiseks ja jätab endale õiguse tagastamisest keelduda. Kui tagastamine on töödeldud, saate e-posti teel tagastamise kinnituse. Olenevalt krediitkaardiettevõttest võib pärast krediidi rakendamist kuluda veel 2–10 tööpäeva, enne kui see teie kontole postitatakse.


Minult võeti kauba eest liiga palju tasu, mida teha?

Kui võtame teilt mõne kauba eest ekslikult üle tasu, andke meile sellest teada ja me tagastame viivitamatult tasutud summa ja kauba(de) tegeliku hinna vahe.

Autoriõigus © 2024 Greenworkseesti.