Home| Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Teie privaatsuse kaitsmine

Oleme pühendunud teie isikuandmete privaatsuse kaitsmisele. See privaatsuspoliitika (edaspidi "poliitika") kehtib nende veebisaitide ja rakenduste kohta, mis kuvavad või viivad sellele poliitikale (käesolevas poliitikas viidatud kui "Veebisait"). See ei kehti nende saitide, teenuste ja toodete kohta, millel on oma privaatsuspoliitika. See poliitika kirjeldab teavet, mida me kogume ning kuidas me seda kasutame ja avaldame. Meie veebisaiti külastades ja meie teenuseid kasutades nõustute käesolevas poliitikas kirjeldatud tavadega.


Millist teavet me kogume ja säilitame?

Meie privaatsuspoliitika on lihtne: välja arvatud allpool avaldatud juhtudel, me ei müü, vaheta, anna ära ega rendi teie isikuandmeid ühelegi ettevõttele väljaspool. Üks põhiprintsiipe, mida oleme püüdnud järgida, on piirata teavet, mida kogume ja teie kohta jagame.


Isiklik informatsioon

Kogume ja säilitame teavet, mille meile esitate, sealhulgas veebisaidi või meie klienditeeninduse osakonna kaudu või mida saame kolmandatelt isikutelt.

Näiteks kui esitate tellimuse, kogume ja salvestame osa või kõik teie esitatud järgmised andmed: nimi, arveldusaadress, tarneaadress, e-posti aadress, telefoninumber ja krediitkaardi number ning aegumiskuupäev. Kui registreerite konto, mis võimaldab teil kasutada samu sisselogimisandmeid kõikjal maailmas, küsime teie nime, e-posti aadressi, sünnikuupäeva ja parooli. Kui valite püsiva sisselogimise, salvestatakse teie konto põhiteavet, nagu e-post, eesnimi, perekonnanimi ja kordumatu identifikaator, kuni 30 päeva sisselogimiseks kasutatud brauseris. Kogume ka järgmist lisateavet, kui otsustate selle konto registreerimisel esitada: telefoninumber, sugu, isiklikud eelistused, sotsiaalmeedia kaudu kontole sisselogimisel sotsiaalne identifikaator ja vanus. Kui otsustate ostude tegemisel rakendada teatud sooduskoode, võime salvestada selle koodiga seotud teabe - mis võib sisaldada näiteks kooli või veterani staatust - ja ühendada selle teabe teie profiiliga. Kogume teie e-posti aadresse ja sihtnumbrit, kui tellite meie uudiskirja, ja kogume teie mobiiltelefoni numbrit, kui lubate tekstisõnumeid saada. Saate tellimusest igal ajal loobuda, järgides igas uudiskirjas või iga tekstisõnumiga lingitud juhiseid. Samuti kogume ja salvestame teie geograafilise asukoha teavet ja isikuandmeid, mis on kogutud veebisaidi teatud piirkondades, kus te konkreetselt ja teadlikult sellist teavet esitate, kui registreerimine on vajalik, kogukonna postitused, soovitused või klienditeeninduse taotlused, sealhulgas klienditeeninduse kasutamine. vestlusfunktsioon veebisaidil.


Kasutusteave

Meie veebisaidi kasutamise kaudu võime koguda ka teatud teavet meie veebisaidi kasutamise kohta ("kasutusteave"). Üldjuhul kogutakse seda teavet "liiklusandmete" kaudu. Kogume ja salvestame teatud muud teavet automaatselt alati, kui suhtlete meie veebisaidiga. Näiteks kogume teie IP-aadressi, brauseri teavet ja viitesaidi domeeninime iga kord, kui külastate meie veebisaiti. Samuti kogume teavet klientide liiklusmustrite ja saidi kasutamise kohta, näiteks "klikivoo" andmed, mis koosnevad hiire liikumisest, klõpsamisest, lehe kerimisest ja klahvivajutusest. Seda teavet kasutatakse meie veebisaidi kvaliteedi analüüsimiseks ja parandamiseks, meie veebisaidi kavandatud funktsionaalsust kahjustavate vigade silumiseks, tuvastamiseks ja parandamiseks, klientidele rahuldava ostukogemuse pakkumiseks ning veebisaidi ja teiega suhtlemise isikupärastamiseks. ja teie ostukogemust.


Kuidas me kasutame küpsiseid, reklaame ja veebijälgimist?

Nagu paljud veebisaidid, kasutame ka meie "küpsiseid", teie brauseri poolt teie arvuti kõvakettale salvestatud faile, et tuvastada kontoomanikke ja optimeerida nende ostukogemust. Küpsised võimaldavad meil hoida ka valikuid ostukorvis, kui kasutaja lahkub sellelt veebisaidilt ilma välja registreerimata, ja saata teile meeldetuletusmeili teie ostutellimuste ja muude ostuvõimaluste kohta. Samuti kasutame küpsiseid, et koguda statistilist teavet veebisaidi kasutamise kohta, et parandada selle disaini ja funktsionaalsust, mõista, kuidas veebisaiti kasutatakse, ja aidata meil küsimuste lahendamisel. Lisaks võimaldavad küpsised meil valida, millised meie reklaamid või pakkumised teile kõige tõenäolisemalt meeldivad, ja kuvada neid veebisaidil viibimise ajal. Samuti võime kasutada küpsiseid või muid tehnoloogiaid veebireklaamides, et jälgida meie reklaamidele reageerimist. Enamik brausereid aktsepteerivad küpsiseid automaatselt, kuid võimaldavad teil need keelata või valida, kas keelduda või nõustuda konkreetse veebisaidi teatud küpsistega (või küpsistega). Soovitame jätta küpsised "sisselülitatuks", et saaksime pakkuda teile paremat ostukogemust. Meie süsteemid ei tunne ära brauseri "Ära jälgi" signaale, kuid mitmed meie teenusepakkujad, kes kasutavad meie veebisaidil neid küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, võimaldavad teil seda tüüpi reklaamidest loobuda.

Kasutame kolmandatest osapooltest analüüsiteenuste pakkujaid, sealhulgas veebisaidil Google Analyticsit ja Google AdWordsi, et koguda kasutusteavet, analüüsida, kuidas kasutajad veebisaiti kasutavad - näiteks veebisaidil veedetud aeg, külastatud lehed, ostukorvi üksikasjad, hiireklõpsud, klahvivajutused, ostud ja muud suhtlust ning pakkuda teile reklaame teistel veebisaitidel. Lisateavet reklaamide ja veebijälgimise ning sellistest tavadest loobumise kohta leiate ülaltoodud ja allolevatest lõikudest.


Huvipõhine reklaam

Samuti kasutame kolmandatest osapooltest ettevõtteid, et mõõta ja sihtida reklaame meie nimel teie huvidele kohandatud toodete ja teenuste kohta. Lubame nendel kolmandatest osapooltest ettevõtetel kasutada küpsiseid, veebimajakaid, pikslimärgendeid ja sarnaseid tehnoloogiaid, et koguda või saada teavet teie suhtluse kohta meiega meie veebisaidil ja mujal Internetis (jälgimisandmed) ning kasutada selliseid jälgimisandmeid kuvamiseks. meie ja teiste ettevõtete reklaamid, kui külastate seda või teisi veebisaite. Need kolmanda osapoole ettevõtted ei pruugi brauseri "Ära jälgi" signaale ära tunda.


Kas teavet kogutakse lastelt?

Me ei kogu ega küsi alla 13-aastastelt lastelt teadlikult isikuandmeid.


Kuidas me teie isikuandmeid kasutame?

Võime kasutada teie isikuandmeid teie tellitud või taotletud toodete ja teenuste pakkumiseks, tellimuste töötlemiseks ja saatmiseks, klienditeeninduse pakkumiseks, teile muude teenuste pakkumiseks, pettuste tuvastamiseks ning veebisaidi, meie suhtluse isikupärastamiseks. teiega ja teie ostukogemust. Näiteks saate konto loomisel kasutada oma konto andmeid mis tahes asukohast ja seadmest sisselogimiseks. Teie konto ülemaailmne ühekordne sisselogimine võimaldab meie süsteemidel teid tuvastada kõikjal, kus te viibite, nii et te ei pea meiega uuesti registreeruma, kui logite sisse teisest riigist. Lisaks sellele, kui valite püsiva sisselogimise, salvestame sisselogimiseks kasutatud brauseris kuni 30 päeva teie profiili põhiteavet, nagu e-post, eesnimi, perekonnanimi ja kordumatu identifikaator. Teie teavet võidakse kasutada ka teiega ühenduse võtmiseks müügi, uute toodete, saidi uute funktsioonide, eripakkumiste ja teie asukoha põhjal isikupärastatud pakkumiste kohta, välja arvatud juhul, kui olete otsustanud reklaamteateid mitte saada. Kogutavat teavet võidakse kombineerida meie grupi ettevõtetelt ja teistelt ettevõtetelt saadud teabega. Võime kombineerida seda teavet ka muu teabega, mida kogume, kui suhtlete meie kaubamärgiga rakendustes, sotsiaalmeedias ja turundussõnumites, mida teile saadame. Andmete koondamine võimaldab meil uuendada ja parandada meie andmebaasis sisalduvat teavet ning pakkuda teile tootesoovitusi ja eripakkumisi.


Kuidas me teie isikuandmeid jagame?

Välja arvatud käesolevas poliitikas kirjeldatud juhtudel, ei avalda me teie isikuandmeid ilma teie nõusolekuta. Lisateabe saamiseks kontserni kuuluvate ettevõtete kohta külastage meie veebisaiti. Kui loote konto, jagame mõningaid teie konto üksikasju (nt teie nime, e-posti aadressi, parooli ja sünnikuupäeva) teiste grupi üksustega, et saaksite oma kontole globaalse ühekordse sisselogimise, mis võimaldab meie süsteemid tuvastavad teid kõikjal maailmas. Samuti võime jagada teie isikuandmeid teiste grupi üksustega, kui mõlemad üksused vastutavad teie isikuandmete eest või kui teised üksused tegutsevad meie teenusepakkujatena ja töötlevad teie isikuandmeid meie juhiste alusel või meie nimel.

Meie veebisait võimaldab teil valida oma isikuandmete jagamise valitud meie partneritega, et nad saaksid teiega oma toodete, teenuste või pakkumiste osas ühendust võtta. Teised saidid ei jaga teie kontaktandmeid kolmandate osapooltega, kuid annavad teile valiku, kas soovite saada meilt äripartnerite nimel teateid tema konkreetse pakkumise kohta (ilma oma isikuandmeid kolmandale osapoolele edastamata).

Kolmandast osapoolest teenusepakkujad - palkame teisi ettevõtteid pakkuma meie nimel teenuseid, nagu turundus, veebianalüütika, vestluse tugi ja funktsionaalsus (sealhulgas vestlusliku tehisintellekti kaudu), andmeanalüüs, krediitkaardi töötlemine, tarnimine, tellimuste ladustamine, klientide pakkumine. teenus ja pettusekaitse. Nendel teenusepakkujatel on juurdepääs ainult sellisele isikuandmetele, mis on nende ülesannete täitmiseks kohane, ja nad on lepinguga kohustatud hoidma teie teabe konfidentsiaalsust ja turvalisust. Neil on keelatud neid andmeid kasutada, müüa, levitada või muuta mis tahes muul viisil peale soovitud teenuste osutamise. Näiteks jagame identifitseerimise ja autentimise eesmärgil mõnda teie konto üksikasju (nt teie nimi, e-posti aadress, parool ja sünniaeg) oma pilveteenuse pakkujatega, et saaksite kiiresti ja tõhusalt sisse logida. oma konto kõikjalt maailmast. Lisaks jagame vestluse ärakirju oma vestlusteenuse pakkujaga salvestuse, klienditeeninduse ja piiratud tõrkeotsingu jaoks (vastavalt vajadusele), vastasel juhul töödeldakse, avalikustatakse ja säilitatakse teie vestlusvestlusi ainult meie enda ärilistel eesmärkidel, nagu koolitus ja edasine tegevus. Klienditugi. Samuti jagame teie ostuandmeid, veebisaidi kasutusandmeid, makseteavet ja muid asjakohaseid andmeid oma pettuste ennetamise teenusepakkujatega.

Õigus- ja ohutusalane avalikustamine - võime juurdepääsu teie kohta käivale teabele, sealhulgas teie suhtluse sisule, või seda avaldada, et: (1) järgida seadusi või vastata seaduslikele taotlustele või kohtuprotsessile; (2) kaitsta meie klientide õigusi või vara, sealhulgas meie veebisaitide ja teenuste kasutamist reguleerivate lepingute või poliitikate jõustamine; või (3) tegutseda heas usus, et selline juurdepääs või avalikustamine on vajalik meie töötajate, klientide või avalikkuse isikliku turvalisuse kaitsmiseks.


Kuidas me kasutame kasutusteavet?

Kasutame kasutusteavet, et aidata meil kindlaks teha, kuidas inimesed veebisaidi osi kasutavad ja kes on meie lugejad. See võimaldab meil parandada oma veebisaidi funktsionaalsust ning siluda, tuvastada ja parandada vigu, et tagada selle võimalikult ahvatlev kasutamine võimalikult paljude inimeste jaoks. Kasutame kasutusteavet ka pettuste tuvastamiseks ja statistilise reitinguteabe edastamiseks oma partneritele ja teistele kolmandatele osapooltele selle kohta, kuidas meie kasutajad veebilehte kollektiivselt kasutavad. Võime kombineerida teie kohta käivat kasutusteavet muu teabega, sealhulgas isikuandmetega, et isikupärastada veebisaiti ja teiega suhtlemist ning pakkuda teile tõenäoliselt huvi pakkuvat teavet.


Milliseid meetmeid võetakse isikuandmete kaitsmiseks?

Meie eesmärk on pakkuda teile jõudlust igal viisil. See hõlmab turvalisust. Kasutame teie teabe kaitsmiseks mõistlikke turvaprotseduure. Siiski ei garanteerita, et ükski Interneti kaudu edastatud teave on 100% turvaline. Meie veebisaidil kogutud isikuandmeid hoitakse turvalistes töökeskkondades, mis pole avalikkusele kättesaadavad. Teie teabe turvalisuse kaitsmiseks edastamise ajal kasutame Secure Sockets Layer (SSL) tarkvara, mis krüpteerib teie sisestatud teabe. Enamik brausereid annab visuaalselt märku, millal teie ühendus on turvaline.

Kui esitate tellimuse meie veebisaidi kaudu, palutakse teil luua konto ning sisestada e-posti aadress ja parool. Oma isikuandmete kaitsmiseks peaksite olema ettevaatlik teistele oma parooli andmisel. Kui soovite oma konto tühistada või saate teada oma parooli kadumisest, vargusest või volitamata kasutamisest, võtke ühendust klienditeenindusega.


Mis juhtub, kui lingin teisele veebisaidile või sellelt veebisaidilt?

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele veebisaitidele. Meie eeskirjad ei kehti teiste veebisaitide tavade suhtes ja see veebisait ei vastuta kolmandate isikute tegevuste ja privaatsuspoliitikate eest. Soovitame teil meie veebisaidilt lahkudes olla teadlik ja lugeda iga külastatava veebisaidi privaatsuspoliitikat.


Kas me saame kasutada teavet, mida jagan avalikes kohtades, jututubades ja uudistegruppides?

Pidage meeles, et kogu teave, mida jagate avalikes kohtades, nagu teadetetahvlid või tagasiside jaotised, muutub avalikuks. See poliitika ei kehti teabe kohta, mille olete otsustanud avalikustada. Olge oma avalikustamise suhtes ettevaatlik ja ärge postitage isiklikku teavet, mida loodate privaatsena hoida.

Kui teil on toote või teenuse kohta küsimusi, võtke ühendust klienditeenindusega.


Muudatused veebipõhises privaatsuspoliitikas

Värskendame seda poliitikat vastavalt vajadusele, et kajastada muudatusi meie teenustes ja klientide tagasisidet. Kui käesolevas poliitikas või selles, kuidas me teie isikuandmeid kasutame, tehakse olulisi muudatusi, teavitame teid enne muudatuse rakendamist, postitades selliste muudatuste kohta nähtava teate. Soovitame teil see poliitika perioodiliselt üle vaadata, et olla kursis sellega, kuidas me teie teavet kaitseme.

Autoriõigus © 2024 Greenworkseesti.